O mně

Jmenuji se Hana Holišová a vystudovala jsem na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně (LF MU) bakalářský obor nutriční terapeut a dále navazující magisterský obor nutriční specialista. Na základě tohoto vzdělání jsem dostala osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru nutriční terapeut, vydané Ministerstvem zdravotnictví ČR. Dále jsem absolvovala rok celoživotního vzdělávání všeobecného lékařství na téže fakultě.

Mnoho zkušeností z oblasti výživy jsem nasbírala během praxí v nemocnicích a výživových poradnách (Fakultní nemocnice Bohunice Brno, Dětská nemocnice v Brně, Masarykův onkologický ústav v Brně, Diabetologická ambulance v nemocnici Milosrdných Bratří, Nemocnice u sv. Anny v Brně, Nemocnice Motol v Praze). Více než rok jsem pracovala jako nutriční terapeut v nutriční poradně pro děti s nemocí motýlích křídel (Epidermolysis bullosa) v organizaci Debra ČR.

V rámci vzdělávání se účastním odborných konferencí a seminářů, jak po České republice (Dietní výživa Pardubice, Sportovní výživa Praha, Obezita - epidemie 3. Tisíciletí Brno, XVI. Brněnský geriatrický den, Problém nadváhy, obezity a její komplikace Brno, XI. Výroční konference DEBRA ČR), tak i v zahraničí (DEBRA International Congress Paris 2014, DEBRA International Conference London 2015).

V roce 2015 jsem se zúčastnila kondiční soutěže v kategorii bodyfitness, ve které jsem se umístila na 3. místě. Tento úspěch mě motivoval k dalšímu vzdělávání v oblasti fitness a kulturistiky. V roce 2016 jsem absolvovala kurz - Instruktor fitness a kulturistiky, dále kurz Core tréninku.

© 2016 Mgr. Hana Holišová - nutriční specialista
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!