O mně

Jmenuji se Hana Holišová a vystudovala jsem na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně (LF MU) bakalářský obor nutriční terapeut a dále navazující magisterský obor nutriční specialista. Na základě tohoto vzdělání jsem dostala osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru nutriční terapeut, vydané Ministerstvem zdravotnictví ČR. Dále jsem absolvovala rok celoživotního vzdělávání všeobecného lékařství na téže fakultě.

Mnoho zkušeností z oblasti výživy jsem nasbírala během praxí v nemocnicích a výživových poradnách (Fakultní nemocnice Bohunice Brno, Dětská nemocnice v Brně, Masarykův onkologický ústav v Brně, Diabetologická ambulance v nemocnici Milosrdných Bratří, Nemocnice u sv. Anny v Brně, Nemocnice Motol v Praze). Více než rok jsem pracovala jako nutriční terapeut v nutriční poradně pro děti s nemocí motýlích křídel (Epidermolysis bullosa) v organizaci Debra ČR.

V rámci vzdělávání se účastním odborných konferencí a seminářů, jak po České republice (Dietní výživa Pardubice, Sportovní výživa Praha, Obezita - epidemie 3. Tisíciletí Brno, XVI. Brněnský geriatrický den, Problém nadváhy, obezity a její komplikace Brno, XI. Výroční konference DEBRA ČR), tak i v zahraničí (DEBRA International Congress Paris 2014, DEBRA International Conference London 2015). 

Věnuji se tako lektorské činnosti. Přednášela jsem pro Fitness Institut Jana Cahy, dále jsem působila jako akademický pracovník na lékařské fakultě v Ostravě, kde jsem vyučovala odborné předměty pro studenty nutriční terapie.

V roce 2015 jsem se zúčastnila kondiční soutěže v kategorii bodyfitness, ve které jsem se umístila na 3. místě. Tento úspěch mě motivoval k dalšímu vzdělávání v oblasti fitness a kulturistiky. V roce 2016 jsem absolvovala kurz - Instruktor fitness a kulturistiky, dále kurz Core tréninku.

Kromě výživy a sportu se zajímám také o umění. Stejně jako každá žena miluji svět kosmetiky a líčení. V roce 2009 rozhodla, že se stanu také vizážistkou. Pomáhat ženám cítit se hezky zevnitř i z venku mne moc baví. Proto jsem spojila služby v oblasti výživy s líčením a nově i s permanentním makeupem.

© 2023 Mgr. Hana Holišová - nutriční specialista
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!