Pravidla spolupráce a podmínky

Diskrétnost

Vše, co si řekneme v nutriční poradně, zůstane v nutriční poradně. Jsem vázaná mlčenlivostí. Informace, které mi poskytnete, schválíte podpisem GDPR dokumentu.


Platba

Preferuji platbu bezhotovostně, proto je vhodné mít hotovost již na konzultaci. V případě platby na účet, vám vystavím fakturu, kterou je nutné uhradit den před termínem smluvené konzultace.

Jednou uhrazené platby za nutriční služby jsou nevratné. Proto, pokud si zvolíte dlouhodobou spolupráci a využijete pouze její část, nebo překročíte platnost dlouhodobé spolupráce, finanční náhrada nebude vrácena.


Zdravotní pojištění

Nutriční poradna není zdravotnické zařízení. Všechny služby poskytuji na základě živnostenského listu.

Zdravotní pojišťovny poskytují proplacení některých služeb nutričních terapeutů. Zkontrolujte si, zda vaše pojišťovna poskytuje tyto benefity.


Zrušení termínu

Zapomenout (někdy) nebo náhle onemocnět může každý. Berte, ale prosím na vědomí, že při propadnutí domluvené konzultace, nejsem schopná okamžitě obsadit místo jiným klientem. V případě, že víte, že se na smluvenou konzultaci nemůžete dostavit, kontaktujte mne, co nejdříve, nejlépe však 24 h předem. V případě neomluvené konzultace méně než 24 h předem, tato konzultace propadá bez nároku na finanční náhradu (pokud je služba předplacena). V případě, že si hradíte jednotlivé služby zvlášť, pak vám bude částka za neuskutečněnou službu přičtena ke službě následující.

Pokud dorazíte se zpožděním 20 minut, konzultace bude o tuto dobu zkrácena a bude končit v čase dle původního plánu a bude hrazena v plné výši. V případě většího zpoždění než 20 minut si vyhrazuji právo vás na konzultaci nepřijmout a konzultace propadá bez nároku na finanční náhradu (pokud je služba předplacená).


Jídelníčky a dlouhodobé spolupráce

Jídelníčky jsou vypracovány na základě společné konzultace, dále na výsledcích měření na diagnostické váze. Na vypracování jídelníčku nebo jídelního plánu si vyhrazuji až 7-14 pracovních dní. Jídelníček je rámcový, tzn., že vám nanormuji potraviny a četnost jídel "na míru" a vy si dle svých chuťových preferencí poskládáte svá jídla během dne. Nejsem zastáncem přísného diktování potravin, proto volím cestu rámcového jídelníčku, který bude sloužit jako opora, která vám pomůže správně volit množství daných potravin. Rámcový jídelníček není časově ohraničen, případné změny nebo úpravy v jídelníčku se dějí podle potřeb klienta a jeho aktuálního složení těla. 

Při zakoupení služby dlouhodobé spolupráce, klienta informuji o dalším čase kontrolního měření. Upomínám ho pouze jednou a to sms zprávou, emailem, nebo pomocí sociální sítě dle domluvy. V případě, že se klient na domluvenou schůzku nedostaví, nebudu ho dále upomínat. Další termíny kontrolních schůzek si klient objednává sám. 

Platnost dlouhodobé spolupráce je ohraničena časem, který se stanoví na konzultaci. V tomto čase má klient možnost využít služby nutričního koučování. Jde o službu "na dálku", kdy mne klient může kontaktovat s dotazem ohledně stravy a jídelníčku. Tuto službu je možno využít v pracovní dny PO-PÁ od 9-15h. 

Po překročení smluvené doby dlouhodobá spolupráce končí bez finanční náhrady a bez ohledu na to, zda byly vybrány všechny kontrolní měření či nikoliv. 

Dlouhodobá spolupráce je nepřenosná, tzn., že je pouze pro toho klienta, se kterým je započata první konzultace.


© 2023 Mgr. Hana Holišová - nutriční specialista
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!